Endpoint, Mail/Web Gateway Çözümleri

 

Uç Nokta Güvenlik Çözümleri (Endpoint), Kurumsal ağların güvenlik açıklarını değerlendirmek, risk önceliklendirme sürecini hızlandırmak ve tüm uç noktalarda tehditlere müdahale etmektir.

Endpoint çözümleri bir hasara neden olmadan önce ileri düzeydeki tehditleri saptamak ve bunları durdurmak için kapsamlı uç nokta güvenliği çözümleri sağlamaktadır.

Uç nokta güvenlik çözümleri size şu konularda yardımcı olur:

- En değerli iş varlıklarından; verilerinizi ve iş süreci sürekliliğinizi korur

- Günlük aktiviteleri aksatmayacak şekilde tasarlanmış performans açısından optimize edilmiş güvenlikle kullanıcı üretkenliğini korur

- Güvenlik yamaları uygulanıncaya kadar bir tehdidin belirlendiği andan itibaren casus yazılımlara karşı gelişmiş koruma sağlar

 

E-Posta Geçiş Noktası (E-Mail Gateway) Kurumların sunucu ve dış dünya (internet) arasına konumlandırılan yazılım çözümdür. E-Mail Gateway şirketlerin gelen ve giden e- postalarını kontrol ederek, virus ,spam, phishing, ransomware, cryptolocker, BEC gibi içerikleri taramalardan yada kurallardan geçirerek şirketin haberleşme politikalarına uygun çalıştıklarını kontrol eder ve raporlar. Temiz bir mail alışverişi sağlayabileceğiniz bu çözüm ile mail alışverişinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir ve kayıtlarla mücadele etmek zorunda kalmazsınız.


© MasterTech Bilişim Teknolojileri, Tüm hakları saklıdır.